Ancestral Supplements Fish Eggs / Ікра новозеландської дикої риби 180 капсул
3 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1633607188
— «Ми не нашадокументуємо Землю від наших предків, ми беремо її в наших дітей». - Індійське прислів'я
ПЕРЕМОЖИТЬ СВОЮ ПУТИ ДО ЗРОРОВ'Ю І СЧЯСТЮ
Упродовж більшої частини людської історії ми без особливих зусиль споживаємо (від носа до хвоста) те, що нам було потрібно для сили, здоров'я й щастя. Подібно до родючої землі, якою ми колись ходять, ми були природним продовженням цієї землі. У сучасному світі ми несвідомо борються за задоволення наших потреб у харчуванні, щоб підтримувати та підтримувати яскраву, Вільну від хвороб життя. Зараз ми є частиною світу, у якому наш мозок, серце та репродуктивне здоров'я хворі. Рішення полягає в тому, щоб усунути першопричину за допомогою дієти, способу життя та поведінки, одночасно живлячи та підтримуючи наші тіла та мозок перевіреними запальничними способами, які підтримуються сучасною наукою... це включає використання яєць диких риб.
МИ ЕВОЛЮЦІОННО ПОЕДАЛІ ВСІ ЧАСТИНА ЖИВОТНИХ (ВМИК ВІД НОСА ДО ХВОСТА)
У багатьох культурах риб'яча ікра, також відома як риб'яча ікра або ікра, шанувалася як священна їжа, яка забезпечує нас усіма поживними будівельними блоками, необхідними для підтримки нашої елегантної фізіології ссавців. Наші предки знали, що риб'яча ікра робить нас здоровими, розумними та сильними. Навіть назва «ікра» походить від перського слова «чав-джар», що означає «ліпка сили та могутності».
Риб'я ікра високо цінувалася туристками Південної Америки, які іноді тижнями подорожували зі своїх гірських сіл до моря, щоб зібрати ікру, висушити її та віднести додому до свого племені. Цей суперпродукт був наданий жінкам дитячого віку, щоб забезпечити адекватне харчування й забезпечити здорових, міцних немовлят і дітей. У ті часи не було потреби в вітамінах для вагітних... у сучасному світі ми втратили цю рідну мудрість.
Інуїти також споживає ікру різних видів риб, особливо лосося. Ікру риб сушили на сонці та зберігали для вживання в їжу впродовж усього року. Сучасні корінні жителі Аляски досі передають цю мудрість своїм дітям. Ікра лосося є одним із перших продуктів, якимилінкітські матері годують своїх немовлят, починаючи з восьми-дев'ятимісячного віку. Брати-лінкітів кажуть, що ця практика забезпечує їх щораз більшим дітям необхідним харчуванням для оптимального розвитку, а також готує смак дитини до любові до морепродуктів на все життя! Тепер ми є частиною світу, де ми радимо розбірливість у їжі та забезпечуємо наших дітей яскраво запакованими солодкими закусками, які налаштовують їх на життя зі поганим здоров'ям зубів, порушенням обміну речовин і когнітивною дисфункцією. Чи можете ви уявити, яким був би світ, якби ми простотрішали мудрі слова наших старших?
«У багатьох першобутних племен, що живуть біля моря, ми виявили особливе значення риб'ячої ікри... для забезпечення високого фізичного розвитку дітей, що ростуть... завдяки посиленню харчування їхньої матері». -Доктор Вестон А.8194.
Цілісна їжа, насичені поживними речовинами органи, залози та риб'яча ікра можуть принести велику користь тим, хто шукає фундаментальну підтримку в гармонії з природою — за старинкою, як це робили наші давні предки. Wild Caught Fish Eggs — це харчова добавка з цілісних продуктів, яка містить чисту ікру холки, виловлену в дикій природі в Новій Зеландії. Ці багаті на поживні речовини продукти багаті на вітаміни A, D, E і K2, незамінні жирні кислоти DHA, EPA і ETA, а також пептидами, кофакторами та ферментами, які живлять і підтримують усе наше тіло, особливо наш мозок, серце та репродуктивне здоров'я.*
Не тільки наші предки знали про цю священну їжу... наші звірі побратими, ведмеді, відразу за косулею. Щороку наприкінці літа ведмеді гризлі на Аляску чекають повернення лосося, що не кидається, тисячами. Лосося так багато, що, коли ведмеді насичуються білком, їх часто можна побачити, таща лосося на берег і натискаючи на животи, щоб виштовхнути ікру. Після того, як вони балуються природою, поживним автоматом з продажу яєць, вони продовжують здирати з лосося і перемелювати верхню половину черепа для мозку, залишаючи решту птицям.
ПЕРЕВАГИ ЯЇЦ ДИКОЇ РИБИ
Традиційні держави, корінні американці та ранні передки цілителів вважали, що вживання в їжу органів здорової тварини зміцнить і підтримає здоров'я відповідного органа людини. Наприклад, традиційний спосіб лікування людини зі слабким серцем полягав у тому, щоб годувати людину серцем здорової тварини. Точно так само відомо, що вживання в їжу яєць здорової тварини підтримує фертильність, силу та оптимальний загальний стан здоров'я.
Ікра дикої риби багата ДГК, підтримує оптимальну нейрокогнітивну функцію, включно з творчими та художніми самовираженнями.
Упродовж поколінь наші предки, що жили на березі, споживає морепродукти, багаті ДГК, що приводило до швидкого збільшення сірої речовини в корі головного мозку, характерному для сучасного людського мозку. Відкриття високоякісних, легко засвоюваних поживних речовин із прибережних морепродуктів і внутрішніх прісноводних джерел дало нашим повікам основне джерело попередньо сформованої докозагексаєнової кислоти (ДГК). (сно, розбивання черепів і мозкових кісток також було в меню, підтримуючи еволюцію нашого інтелекту... але видобуток морепродуктів вимагав менше зусиль.)
Радіоізотопне маркування показує нам, що пізні арахаічні люди (неандертальці) отримували білок переважно з червоного м'яса вовків, великих котячих і гіен. У кістковому колагені зразків неандертальців не було жодних ознак прісноводних водних видів або морських джерел білка. Навпаки, споживання морепродуктів було «основним продуктом» раціону ранньої сучасної людини (період середнього та верхнього палеоліту). Залежно від географічного регіону прісноводні або морські джерела білка становлять від 10 до 50% раціону ранньої сучасної людини.
Цікаво, що використання їжі з водних і морських джерел збігло зі зростом збагачення фізичних культур, як-от особисті прикраси, прикраса покриттів, кухонні фігурки та в'язані тканини. Споживання багатих поживними речовинами морепродуктів, як-от риб'яча ікра (а також головного та кісткового мозку), призвело до розширення сірої речовини та розвитку язика та виготовлення інструментів.
Яйця диких риб багаті омега-3, можуть допомогти відновити баланс жирних кислот у нашому раціоні.
Наші предки споживали збалансовану кількість омега-3 та омега-6. Ці харчові жири рівною мірою представлені в диких тварин на вільному вигулі. Сучасна дієта, що складається з великої рогатої худоби, вирощеної на фермі риби та рослинних олій, забезпечує надмірну кількість жирних кислот Омега-6. Надмірне споживання омега-6 призвело до поступового виснаження DHA (омега-3) з мембранних фосфоліпідів і відповідає росту сучасних захворювань, особливо хвороб серця, неврологічних розладів і безпліддя. DHA є унікальною поживною речовиною, яка треба регулярно споживати як цілісну їжу, включно з ікру диких риб і жирну рибу. Крім того, раціон, що складається з травоїдної худоби та випасної птиці, забезпечить м'ясо та яйця з вищим вмістом омега-3.
Було виявлено, що DHA є ключовою поживною речовиною для підтримки розвитку нервової системи, нейрокогнітивних функцій і нейродегенеративних розладів. Багато практикуючих фахівців у галузі функціональної охорони здоров'я успішно використовують домішки ДГК для лікування (і навіть запобігання!) безпліддя, серцевих захворювань і нервово-психічних розладів, як-от психоз, депресія, тривога тощо.
Ікра дикої риби підтримує фертильність, вагітних жінок і їхніх дітей, що ростуть!
Гіганти в галузі харчування, як-от Вестон А. core (Живлення і фізична дегенерація) і Саллі Феллон (Живлення і харчування дитини), провели великі дослідження та листи про важливість харчування до, під час і після вагітності. Вони виявили, що традиційні продукти, як-от печінка, кістковий мозок, ікра дикої риби, жир і випасні яєчні жовтки, завжди становив більшу частину раціону наших ранніх предків, щоб добре складених, красивих дітей, які ростуть сильними та з рівними зубами.
Сучасна наука навіть підтверджує, що нормальний штучний розвиток залежить від вітаміну А тваринного походження для правильної експресії тканин у диференційованих клітинах, тобто для переходу від недиференційованих стовбурових клітин до диференційованим клітинам, як-от клітини серця, клітини кістки та клітини мозку. Щоб відбулася ця диференціація, вітамін А (також відомий як концертмейстер), що надходить із їжею, має бути доступний в адекватних формах і в адекватних кількостях (ПРІМЕЧАННЯ: експерти з охорони здоров'я предків, як-от Кріс Крессер і Weston A Price Foundation, рекомендують 20 000 МО тваринного походження)
Ікра риби містить усі біодоступні вітаміни та мінерали, необхідні вашому організму для підтримання оптимального здоров'я. Цей спадковий суперпродукт особливо багатий на вітаміни A, D, E, K2, цинк, йод, холін і фосфоліпіди омега-3. Всі ці необхідні поживні речовини працюють синергетично один з одним у гармонії з природою й у гармонії з мудрістю наших предків.
ВІТАМІН Д
Не дивно, що ікра риб так високо цінувалася ізольованими туристами. За даними Фонду Вестона А.8194, одна столова ложка риб'ячої ікри містить приблизно 17 000 МО вітаміну D! Це означає, що одна столова ложка риб'ячої ікри забезпечує навіть більше вітаміну D, ніж напівденна доза щоденного сонячного світла! Це підвищення рівня вітаміну D, яке інуїти та традиційні гірські племена Південної Америки використовували, коли сонячне світло було недоступне.
Для вагітних жінок і жінок, які збираються завагітніти, вітамін D має особливе значення, оскільки він допомагає пом'якшити регулювання рівня глюкози, зміцнити здорові кістки та навіть допомагає тонізувати матку, допомагаючи їй правильно скорочуватися під час пологів. Для жінок, які страждають на полікістоз яєчників, корисний вітамін D, позаяк він сприятливо впливає на резистентність до інсуліну. Дієта з низьким глікемічним індексом, багата на ці найважливіші поживні речовини, також необхідна для поліпшення фертильності як у чоловіків, так і в жінок.
Багато експертів у галузі охорони здоров'я стверджують, що сезонний грип насправді є просто дефіцитом вітаміну D. За деякими даними, понад 90% опитаних відчувають дефіцит цієї найважливішої поживної речовини. Приблизно 75% людей зі СРК мають дефіцит вітаміну D і майже 70% зазначають поліпшення під час приймання добавок із вітаміном D. Отримуйте добову дозу напівденного сонячного світла та насолоджуйтеся продуктами, багатими на вітамін D, як-от яйця диких риб, що випасаються тваринні жири та сира трава.
K2-MK4 (Активатор X)
Ікра дикої риби багата на вітамін К2. 67 виявив, що активатор X (тепер відомий як K2), по-видимому відповідає за нормальне формування кісток, загальне здоров'я скелета, когнітивну функцію, здорові зуби без порожнин, репродуктивні можливості та захист від кальцифікації артерій. K2 є однією з жиророзчинних активаторів, суперпоживною речовиною, яка дає змогу нашому організму поглинати та використовувати всі мінерали з продуктів, які ми їмо.
«Можливе голодувати мінералами, яких багато в споживаній їжі, тому що вони не можуть бути використані без достатньої кількості жиророзчинних активаторів». - Вестон А. core.
Є дві основні форми вітаміну К2 — МК-4 і МК-7. МК-4 отримують із тваринних джерел, як-от яйця риб, курячі яйця зрошувального відгодовування, молочні продукти трав'яного відгодовування (молочні жири), м'ясо та, зокрема, м'ясні субпродукти, як-от печінка. МК-7 отримують із ферментованих продуктів, як-от квашена капуста, тверді сири та кефір.
Вітамін К2 є важливим інгредієнтом, який треба додати до свого раціону, якщо ви зацікавлені в декальцинації шишкоподібної залози. К2 руйнує відкладення фосфату кальцію в шишкоподібній залозі та повертає вивільнений кальцій назад у кістки, де йому і місце.
Коштовний мозок, м'ясні субпродукти та яйця диких риб багаті на вітамін К2 (різновид МК-4). У той час як подрібнення кісток і висмоктування кісткового жиру було важким способом, яким наші предки отримували вітамін К, не так уже й складно отримати кістковий мозок і або підсмажити в духовці 3-дюймові шматочки, або приготувати їх на повільному вогні, щоб зробити їх дуже смачними/поживними... Гнучкий мозок на борту!
ВІТАМІН А
Вітамін А (ретинол) є одним із декількох жиророзчинних активаторів, необхідних для засвоєння мінералів у раціоні. Його численні функції містять формування й підтримання здорових зубів, шкіри, слизових оболонок, скелетних і м'яких тканин. Він також відіграє роль у утилізації білка. Більшість експертів із харчування настоюють на тому, що люди можуть перетворювати каротини з фруктів і овочів на вітамін А. Це правильно лише умовно та вкрай неефективно. Немовлята, діабетики та люди з поганою функцією щитоподібної залози або дефіцитом цинку (група, яка становить майже половину населення США) не проходять конверсію. А щодо інших із нас — надмірне вживання алкоголю, негемового заліза, що відпускаються за рецептом ліків, поліненасичених жирів і навіть холодна погода можуть перешкоджати перетворенню каротинів на вітамін А. Ікра дикої риби — добре джерело біодоступного вітаміну А.
ХОЛИН
Холін відіграє ключову роль у транспорті ліпідів, структурній підтримці клітинних мембран і нейротрансмісії. Ця важлива поживна речовина покращує гіпокампальний і церебральний нейрогенез у дорослих, збільшує BDNF і покращує когнітивні здібності під час виконання завдань пам'яті.
Холін має особливе значення в раціоні батьків, які готуютьчаті, вагітних/годувальниць і маленьких дітей. Він відіграє вирішальну роль у розвитку плаценти й експоненційному рості органів плода. Холін підтримує розвиток зубів, а також розвиток мозку та неабияк знижує ймовірність когнітивної дисфункції.
ЦИНК
Цинк є важливим мікроелементом або «молекулою-помічником», який відіграє життєво важливу роль у доставці вітаміну А з печінки в інші м'які тканини на всьому тілі. Цинк, як і багато інших поживних речовин, найкраще засвоюється з продуктів тваринного походження, і він особливо важливий для репродуктивного здоров'я чоловіків і жінок. Низький рівень цинку часто вказує на безпліддя.
Споживання достатньої кількості цинку покращує якість сперми в марних чоловіків, а вагітні жінки з вищим рівнем цинку здатні краще справлятися зі стресом і рідше страждають від симптомів депресії. Було показано, що цинк підтримує правильний розвиток плоду, когнітивне здоров'я та підвищує імунітет. (14)
Найпоширенішими цільними харчовими джерелами цинку, які ви можете знайти, є яйця дикої риби, яловичий очей трав'яного відгодовування, м'ясо диких і випасних тварин, виловлені в дикій природі молюски, сирі молочні продукти та випасні яєчні жовтки... всі основні складники первинного/дієта предків.
ЙОД
Ікра дикої риби — це повноцінне харчове джерело йоду. Йод є важливим мікроелементом, який природно надходить тільки з морського життя або вирощується в ґрунті, багатій йодом. Інші продукти з високим вмістом йоду або безпосередньо збагачені, або отримані від тварин, яких додатково годують йодом.
Йод є важливим компонентом гормонів щитоподібної залози Т3 і Т4. Ці гормони регулюють метаболічну активність більшості клітин, кров'яний тиск, частоту серцевих скорочень і температуру тіла. Йод відіграє життєво важливу роль у нашій імунній системі, шляхах детоксикації, а також підтримує процес раннього росту та розвитку більшості органів, особливо головного мозку.
ГЛИКОЗАМІНГЛИКАНИ (ГАГ)
Ікра хокі є джерелом глікозаміногліканів, також званих «клеєм життя». ГАГ відіграють життєво важливу роль у здоров'ї хрящів, сухожиль, шкіри та сполучної тканини. З віком ми втрачаємо дорогоцінні ГАГ, і наші хрящі стають сушеними, тоншими та ламшими. ГАГ, що містяться в литці дикої риби, допомагають нам відновити еластичність сполучної тканини та зберегти гнучкість і здоров'я суглобів
ФОСФОЛІПІД Омега-3: ДГК, ЕПК та ЕТА
Ікра дикої риби містить омега-3 (DHA, EPA та ETA) у формі фосфоліпідів. Фосфоліпіди є найефективнішими носіями для доставки цих жирних кислот у наші клітини. Фосфоліпідний комплекс і омега-3 жирні кислоти функціонують в ідеальній біохімічній гармонії, даючи змогу молекулам жирних кислот проходити безпосередньо через клітинні мембрани, включно зі стінками кишківника та гематоенцефалічним бар'єром. Фосфоліпіди забезпечують поживні будівельні блоки для клітинних мембран, регулюють клітинний транспорт, виступаючи в ролі «приратників», і допомагають захистити клітинні мембрани від вільних радикалів.
Жирні кислоти омега-3 містяться в кожній клітині вашого тіла та допомагають регулювати біологічні функції, зокрема функції серцево-судинної, репродуктивної, імунної та нервової систем. Вони мають унікальні структурні властивості, які забезпечують оптимальні умови для широкого спектра функцій клітинних мембран. Ці незамінні жири мають протизапальну дію й поповнюють запаси вологи в наших хрящах, що полегшує дискомфорт і сприяє рухливості суглобів. (2)
ДГК:
ДГК є основною структурною жирною кислотою в сірій речовині головного мозку. Він необхідний для раннього розвитку мозку та є необхідною поживною речовиною для оптимального здоров'я серця, очей, імунітету та обміну речовин упродовж усього життя. Було проведено безліч досліджень, які показують, що приймання ДГК на кожному етапі вагітності та в ранньому дитинстві призводить до того, що діти стають розумнішими, уважнішими, мають вищі результати тестів і кращий зір.
Елементарним джерелом ДГК є морські водорості; тому він міститься в рибі, риб'ячій ікрі та морському жирі. Хоча деякі дієтологи можуть настоювати на тому, що люди можуть перетворювати рослинні джерела АЛК у ДГК із таких продуктів, як льон, чіа або зелені листові овочі, це правильно лише умовно та вкрай неефективно. У той час як клітини рослин, як і водорості, є фотосинтезуючими, клітини наших ссавців не містять ферментів, необхідних для синтезу de novo альфа-ліноленової кислоти (АЛК), яка є попередником для синтезу всіх омега-3 жирних кислот. Ендогенний синтез ДГК з АЛК у людини набагато нижчий і більш обмежений, ніж передбачалося раніше. Більшість клінічно доведених переваг омега-3 насправді зводяться до ДГК, що робить ДГК важливою поживною речовиною для нашого раціону, оскільки наш організм не може виробляти його самостійно.
ЕПК: спільно думка, що ЕПК не такий важливий для неврологічної функції, тому що рівні ЕПК у головному мозку не дуже високі. Проте EPA зменшує нейрозапалення, конкуруючи з арахідоновою кислотою (омега-6) за доступ до тих самих ферментів, які необхідні для виробництва запальних ейкозаноїдів. Іншими словами, EPA запобігає запаленню, насамперед пригнічуючи синтез молекул, відповідальних за запалення. Коли ми споживаємо достатню кількість EPA, ми можемо зменшити та запобігти клітинному запаленню в мозку, усуваючи депресію, СДВГ, травми головного мозку тощо.
ЕТА (ейкозатетраєнова кислота)
ЕТА (ейкозатетраєнова кислота) — це унікальна омега-3, яка діє як потужний протизапальний засіб, що підтримує здоров'я суглобів завдяки регенерації ушкодженого хряща та синовіальної рідини. Тільки недавно ЕТА була вивчена та визнана за її користь для здоров'я. Введено, що ЕТА може обмежувати вироблення нашим організмом арахідонової кислоти жирних кислот омега-6 (АРА), перенаправляючи фермент, який зазвичай створює АРК, і натомість перетворює його на ЕПК. Ця менш відома омега-3 міститься в риб'ячій ікрі та може допомогти зменшити подразнення шлунково-кишкового тракту, пов'язане з тривалим прийманням деяких НПВП
ДОДАТКОВІ ФАКТИ
Розмір порції: 6 капсул
Порції в контейнері: 30
КОЛИЧНІСТЬ НА КАПСУЛУ
Ліофілізована ікра новозеландської дикої риби
Ікра дикої риби (Хокі) 400 мг
ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ: Колаген (яловичий желатин) Капсули
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ: Шість капсул на день або за призначенням лікаря.
Основні | |
---|---|
Виробник | A&D |
- Ціна: 3 229 ₴